Апеляційним судом винесено остаточне рішення за фактом доведення людини до самогубства
Новгород–Сіверським районним судом визнано винними у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 126 та ч.3 ст.353 КК України мешканців Семенівського району «Б» та «К» та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі кожному.
![](/uploads/295-m.jpg)
Зокрема, громадянин «Б» спільно з громадянином «К», шляхом жорстокого поводження та неоднократного застосування фізичного та психологічного насильства примушували громадянина «С» до виконання цивільно – правового зобовязання, а саме виконання договору позики, чим спричинили інші тяжкі наслідки, а саме до скоєння самогубства громадянина «С».
Так, в кінці травня 2016 року, точної дати слідством не встановлено громадянин «Б», перебуваючи в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області, дав громадянину «С» в борг гроші в сумі 500 грн. з домовленістю про повернення ним тієї ж суми при можливості в найближчий час.
Також, на початку липня 2016 року, точної дати слідством не встановлено, громадянин «К», перебуваючи у м. Києві, дав громадянину «С» в борг гроші в сумі 500 грн. та мобільний телефон марки «Nokia Е51», з домовленістю про повернення ним тієї ж суми грошей та телефону при можливості в найближчий час.
Однак, громадянин «С», через скрутне матеріальне становище в подальшому не зміг повернути громадянам «Б» та «К» позичені ним грошові кошти та мобільний телефон.
Починаючи з кінця липня 2016 року, як по телефону, так і особисто, громадяни «К» та «Б», стали вимагати погашення боргу громадянином «С».
Вказані дії громадян «Б» та «К» супроводжувалися вимаганням від громадянина «С» взяти гроші в кредит, систематичними образами його особи, нецензурною лайкою, нанесенням тілесних ушкоджень, а також погрозою їх застосування.
Не витримавши жорстокого поводження, шантажу, систематичного приниження людської гідності, а також будучи неспроможним знайти гроші громадянин «С» 3 вересня 2016 року, у вечірній час, перебуваючи у сараї господарства за місцем проживання, маючи намір померти, що виник в результаті протиправних дій вказаних громадян, вчинив самогубство через повішення в петлі, залишивши передсмертну записку.
Згідно ухвали апеляційного суду Чернігівської області вирок районного суду залишено без змін.
За інформацією Менської місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.