Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 03:04:49

В прокуратурі області відбувся навчально-методичний семінар

18.06.2018   15:30Агенцiя

В прокуратурі області відбувся навчально-методичний семінар на теми «Практичне застосування законодавства при здійсненні наглядової діяльності за додержанням законів при виконанні кримінальних покарань», «Практичне застосування оновленого законодавства при здійсненні представницької діяльності прокурором».

У роботі семінару взяли участь заступник начальника управління - начальник відділу Генеральної прокуратури України, працівники апарату прокуратури області, заступники керівників місцевих прокуратур, прокурори місцевих прокуратур та відділів, відповідальні за вказані напрямки роботи, судді апеляційного, господарського, адміністративного судів Чернігівської області.

Обговорено проблемні питання, які виникають під час впровадження Закону України «Про пробацію» та відповідних змін до Кримінально-виконавчого кодексу України, основні критерії оцінки стану дотримання  законодавства при виконанні покарань у виді позбавлення волі на певний строк, арешту та покарань не пов’язаних з позбавленням волі, а також питання дотримання мінімальних стандартів поводження із в’язнями під час тримання у спеціальних установах Національної поліції.

Враховуючи зміни, внесені до Господарського-процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України, Цивільного-процесуального кодексу України розглянуто також проблемні питання при здійсненні прокурором представництва інтересів держави в суді, у т.ч. у бюджетній сфері, у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Суддями звернуто увагу прокурорів на якість підготовки процесуальних документів, а також на необхідність належного обґрунтування інтересів держави при зверненні з позовними заявами до суду.

Семінар пройшов у формі живого діалогу, у ході якого учасники обговорювали проблемні питання, обмінювались думками та ділились досвідом.   


Прес-служба прокуратури області

Останні новини Чернігівщини

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон 16:39

Кабінет міністрів на засіданні 1 квітня запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року.

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини