Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 10:16:18

За півроку розгляду кримінального провадження судом винесено обвинувальний вирок чоловіку, який вчиняв у місті крадіжки, грабежі, розбої

18.06.2018   08:55

Новозаводським районним судом м. Чернігова винесено обвинувальний вирок неодноразово судимому мешканцю міста Чернігова та призначив йому покарання у виді 7 років та 3 місяців позбавлення волі.

Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури доведено у суді, що обвинувачений, якого останній раз засуджували за вчинення незаконної порубки лісу,  з квітня по грудень 2017 року встиг вчинити  один грабіж,  2 розбійних напади, в тому числі й на жінку, та 9 крадіжок, більшість з яких поєднана з проникненням у квартири, приміщення або сховища потерпілих.

Загалом постраждало від його злочинних дій 9 мешканців м. Чернігова та  3 юридичні особи, заподіявши при цьому шкоду більш як 120 тис. грн., яку обвинувачений не відшкодував.


Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини