Заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов та голова облдержадміністрації Володимир Хоменко відвідали постраждалих унаслідок ДТП
У зв’язку з автокатастрофою, яка сталася 7 липня на автошляху Київ-Чернігів-Нові Яриловичі між населеними пунктами Топчіївка-Красне Чернігівського району, до Чернігова прибув заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов. Разом з головою обласної державної адміністрації Володимиром Хоменком вони відвідали Чернігівську міську лікарню № 2 та обласну лікарню, де отримують медичну допомогу потерпілі.
На сьогодні у Чернігівській міській лікарні знаходиться 25 постраждалих унаслідок ДТП. З них 1 - у вкрай важкому , 3 - у важкому стані, інші у стані середньої важкості. В обласній лікарні 4 потерпілих з них 2- у важкому стані, 2- у середньому.
За словами заступника Міністра охорони здоров’я України, всі медичні служби області спрацювали оперативно. З перших хвилин з потерпілими, крім лікарів працюють психологи. Абсолютно весь обсяг необхідного обстеження на високому технологічному рівні, який прописано відповідними протоколами лікування, затвердженими Міністерством охорони здоров’я виконано. Обсяг медикаментозного забезпечення відповідає всім клінічним протоколам і поставленим діагнозам. До Чернігова, також прибули провідні медичні спеціалісти з Києва.
Олександр Толстанов та Володимир Хоменко висловили слова подяки всім медикам та працівникам МНС, які оперативно і швидко надавали і надають допомогу постраждалим.
З самого ранку на адресу облдержадміністрації, управління охорони здоров’я облдержадміністрації, Чернігівської міської лікарні № 2 та обласної лікарні надходять дзвінки від мешканців області з метою надання допомоги, як фінансової так і одягом, постраждалим внаслідок ДТП.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.