Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 жовтня, 03:47:33

Заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов та голова облдержадміністрації Володимир Хоменко відвідали постраждалих унаслідок ДТП

07.07.2012   17:32

У зв’язку з автокатастрофою, яка сталася 7 липня на автошляху Київ-Чернігів-Нові Яриловичі між населеними пунктами Топчіївка-Красне Чернігівського району, до Чернігова прибув заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов. Разом з головою обласної державної адміністрації Володимиром Хоменком вони відвідали Чернігівську міську лікарню № 2 та обласну лікарню, де отримують медичну допомогу потерпілі.

На сьогодні у Чернігівській міській лікарні знаходиться 25 постраждалих унаслідок ДТП. З них 1 - у вкрай важкому , 3 - у важкому стані, інші у стані середньої важкості. В обласній лікарні 4 потерпілих з них 2- у важкому стані, 2- у середньому.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я України, всі медичні служби області спрацювали оперативно. З перших хвилин з потерпілими, крім лікарів працюють психологи. Абсолютно весь обсяг необхідного обстеження на високому технологічному рівні, який прописано відповідними протоколами лікування, затвердженими Міністерством охорони здоров’я виконано. Обсяг медикаментозного забезпечення відповідає всім клінічним протоколам і поставленим діагнозам. До Чернігова, також прибули провідні медичні спеціалісти з Києва.

Олександр Толстанов та Володимир Хоменко висловили слова подяки всім медикам та працівникам МНС, які оперативно і швидко надавали і надають допомогу постраждалим.

З самого ранку на адресу облдержадміністрації, управління охорони здоров’я облдержадміністрації, Чернігівської міської лікарні № 2 та обласної лікарні надходять дзвінки від мешканців області з метою надання допомоги, як фінансової так і одягом, постраждалим внаслідок ДТП.

Останні новини Чернігівщини

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя 17:43

Сьогодні у Ніжинському фаховому медичному коледжі — урочисті збори з нагоди 115-ї річниці від дня заснування закладу.

Ніжинська міська лікарня на потреби ЗСУ передала два автомобілі 17:37

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті й в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги.

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних? 17:24

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»).

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота»

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота» 17:19

29 вересня 2022 року Служба судової охорони (ССО) спільно з Консультативною місією ЄС (КМЄС) в Україні оголосила про запуск нової національної інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини