Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 13:46:35

Жителі Броварів зрізали на дорогах Чернігівщини металеві відбійники

07.07.2012   17:23

З тих пір, як металобрухт значно підскочив у ціні, випивохи (або звичайні пройдисвіти) почали здавати до приймальних пунктів все металеве, що могли знайти або поцупити. Аби отримати легкі гроші і тут же їх пропити, лиходії полюють навіть за собачими мисками і залізничними рейками.

Так було і цього разу, коли троє молодиків з Броварів Київської області розробили злодійський бізнес-план і вночі на вантажопасажирській ГАЗелі приїхали до Козелецького району на автодорогу Київ-Вишгород-Десна. Зупинившись на узбіччі, молодики трохи почекали, а коли переконалися, що навколо ні душі (місцина досить глуха), почали за допомогою газового різака зрізати металевий колесо-відбійник з обох сторін дороги та вантажити до кузова.

Таким шляхом молодики зрізали біля 3 тонн металу – це близько 200 метрів відбійника. Зрізали і поїхали, і вже мабуть почали уявляти, як на отримані кошти увечері гульнуть, але не вгадали.

На перехресті доріг Козелець-Карпилівка-Сорокошичі та Чернігів-Десна-Вишгород їх зупинив екіпаж ДАІ Козелецького райвідділу міліції. Під час спілкування з інспектором водій не зміг зрозуміло пояснити звідки й куди везе металобрухт, де взагалі його взяв. Тож автомобіль та пасажири були доставлені до райвідділу для проведення перевірки. Там хлопці розповіли усе як було, у всьому зізналися та надали правдиві свідчення.

За даним фактом міліцією було порушено кримінальну справу за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб) карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. Слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини