Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 10 червня до 8:00 11 червня.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 12 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої Світової війни. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 3 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 3 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):
- на автодорозі Ніжин-Бобровиця-Нова Басань біля м. Бобровиця о 17 год. 24 хв. 10 червня водій автомобіля "ВАЗ 21043" здійснив зіткнення з автомобілем "AUDI A6". Внаслідок пригоди водій та два пасажира автомобіля "ВАЗ-21043" отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Бобровицької центральної районної лікарні;
- в с. Снов’янка Чернігівського району по вул. Зарічній біля буд. №60А о 21 год. 59 хв. 10 червня водій автомобіля "МАН" здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід, 1982 року народження від отриманих тілесних ушкоджень помер в Чернігівській міській лікарні №2;
- в м. Ніжині по вул. Прилуцькій біля будинку №90 о 0 год. 44 хв. 11 червня водій автомобіля "Ford Sierra" здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід загинув на місці аварії аварії.
Пожежі – 12, з них 1 пожежа в житловому секторі, 1 пожежа на об’єкті, 1 пожежа на транспорті та 9 випадків загоряння сухої трави та сміття на загальній площі 6,3402 га.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої Світової війни – 2:
- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області об 11 год. 10 хв. 10 червня знищено 1 артилерійський снаряд калібру 122 мм часів Другої світової війни, який було виявлено 9 червня в лісовому масиві біля м. Сновськ;
- на відкритій території біля с. Стрільники Бахмацького району о 12 год. 30 хв. 10 червня виявлено мінометну міну калібру 50 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити 11 червня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС в Чернігівській області.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 11мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 10 червня до 20 години 11 червня очікується мінлива хмарність без істотних опадів. Вітер південний 5-10 м/с. Температура вночі 7-12º тепла, вдень 23-28º тепла. По Чернігову температура вночі 9-11º тепла, вдень 25-27º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.