За результатами перевірки підприємству доведеться сплатити близько 1 мільйона податку на прибуток
Працівниками фіскальної служби області встановлено факти заниження податку на прибуток одним із підприємств області, шляхом не відображення у складі доходу суми безнадійної кредиторської заборгованості.

Під час документальної перевірки, при дослідженні джерела та терміну виникнення заборгованості, правильності відображення в обліку підприємства, встановлено, що дана заборгованість є безнадійною, тобто строк позовної давності по якій минув.
Згідно норм Податкового кодексу України, така заборгованість підлягає відображенню у складі доходів податкової декларації з податку на прибуток. Проте, платник недотримався законодавчих норм, в результаті чого було занижено податок на прибуток.
Дане порушення було задокументовано в акті перевірки, а підприємству донараховано до сплати податку на прибуток на загальну суму близько 1 млн гривень.
Правомірність винесених за результатами перевірки податкових повідомлень-рішень ГУ ДФС у Чернігівській області підтверджено Верховним судом.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.