Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 жовтня, 03:02:11

Десантники "Десни" готуються до стрибків з парашутом. ФОТОрепортаж

07.07.2012   13:52

У курсантів-десантників 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі "Десна" на Чернігівщині активно проходять заняття з повітрянодесантної підготовки.

Майже кожного дня "голубі берети" відпрацьовують наземні елементи у стрибках з парашутом в спеціально обладнаному тренажерному комплексі. 
    
Щодня півсотні солдат займаються на п'ятьох навчальних місцях. Зокрема воїни тренуються одягати парашут, зброю та спорядження, вдосконалюють елементи розміщення в тренажерах літаку Ан-2 та вертольоту Мі-8 та відпрацьовують дії у стрибках з парашутом.
 
На кожних навчальних місцях спостерігають офіцери-викладачі, допомагають їм правильно комплектувати своє спорядження та підказують як діяти при стрибках з парашутом.
  
- Згідно плану підготовки молодого солдата-десантника, - повідомив заступник командира навчального аеромобільного батальйону з повітрянодесантної підготовки майор Олександр Уральов, - 120 годин тренувань вистачає для того, аби курсант міг зробити свій перший стрибок з парашутом. А взагалі кожного тижня по 2 години "крилата піхота" займається повітрянодесантною підготовкою. Їх дії я оцінюю на тверду "четвірку".
   
Після завершення навчання воїни-аеромобілісти  здійснять кілька стрибків з парашутом з вертольоту Мі-8. Стрибати будуть з висоти 800 метрів.

Останні новини Чернігівщини

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя 17:43

Сьогодні у Ніжинському фаховому медичному коледжі — урочисті збори з нагоди 115-ї річниці від дня заснування закладу.

Ніжинська міська лікарня на потреби ЗСУ передала два автомобілі 17:37

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті й в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги.

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних? 17:24

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»).

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота»

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота» 17:19

29 вересня 2022 року Служба судової охорони (ССО) спільно з Консультативною місією ЄС (КМЄС) в Україні оголосила про запуск нової національної інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини