Набув чинності вирок суду за кримінальною справою стосовно працівника митниці, який вимагав та отримав хабара
Набув чинності вирок Чернігівського районного суду за кримінальною справою, порушеною обласною прокуратурою за матеріалами Управління СБ України в Чернігівській області стосовно працівника митниці, який вимагав та отримав хабара.
Встановлено, що інспектор митного органу, зловживаючи службовим становищем, вимагав 2,5 тисячі доларів США від громадянина Російської Федерації, який порушив митні правила під час перетину українського кордону.
У березні ц.р. співробітники СБУ затримали посередника "на гарячому" під час одержання ним усієї суми хабара. Того ж дня в місті було затримано працівника митниці.
Розглянувши матеріали кримінальної справи, суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 (одержання хабара службовою особою, поєднане з вимаганням) Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим строком два роки.
Шановні громадяни! Нагадуємо, що в Управлінні діє "телефон довіри" - 676-208, за яким жителі Чернігівщини мають можливість повідомити про факти вимагання коштів та інші корупційні діяння посадових осіб. Інформація, яка надійде за цим номером, обов'язково буде перевірена. За результатами перевірки відповідно до чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.
Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.