Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 01:02:53

Внаслідок дитячих пустощів з вогнем виникло дві пожежі

06.06.2018   08:16

З початку року на Чернігівщині через дитячі пустощі з вогнем виникло 8 пожеж. На жаль, батьки у повсякденних турботах не приділяють достатньої уваги вихованню у дітей обережного поводження з вогнем, залишають їх без нагляду, що й призводить до виникнення загорянь. Так, лише упродовж минулої доби з цієї причини на території Срібнянського району сталося дві пожежі.

Перше повідомлення про пожежу господарчої будівлі в с. Кути надійшло до Служби порятунку "101" о 14:30. На момент прибуття чергового караулу 14-го державного пожежно-рятувального посту в середині споруди спостерігалося горіння. Завдяки їх професійним та злагодженим діям пожежу о 14:45 було локалізовано та о 14:55 остаточно ліквідовано. Як з`ясувалось, двоє хлопчиків 5-ти та 6-ти років вигадали в сараї небезпечні ігри з сірниками, що і призвело до виникнення пожежі. Вогнем пошкоджено стіну на площі 5 кв.м та майно.

Того ж дня  о 17:30 у с. Грицаївка 6-річний син господарів приватного домогосподарства, залишений поза увагою дорослих, які були зайняті справами по господарству, вигадав небезпечні ігри з сірниками поблизу скирт з сіном. На щастя дитина  не постраждала та вчасно встигла покинути небезпечну зону. За викликом на місце події прибули вогнеборці з райцентру, які о 17:45 пожежу локалізували та о 18:00 остаточно ліквідували. В результаті пригоди вогнем знищено покрівлю навісу та 2,5 тон грубих кормів.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49

Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.

 Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність

Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45

Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43

У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.

У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41

У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».