Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 23:37:15

Серійний викрадач велосипедів поїхав відбувати покарання

04.06.2018   15:33

Апеляційним судом Чернігівської області залишено в силі вирок Деснянського районного суду м. Чернігова, яким місцевого мешканця в грудні минулого року засуджено за 16 епізодів злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 190 КК України, до 5 років позбавлення волі.

Так, місцевий мешканець, раніше судимий, з серпня по жовтень 2015 року на території міста Чернігова таємно викрадав та шляхом зловживання довірою заволодів 16 велосипедами чернігівців. Злочини вчинялися переважно в ранковий або в денний час. 
    
Вину зловмисника доведено зібраними у встановленому порядку доказами. Загальна сума спричиненої шкоди потерпілим складає більше 42 тис. грн., яку обвинуваченим не відшкодовано.
   
Справа слухалася в суді першої інстанції майже 2 роки. За цей час обвинувачений переховувався від суду, у зв’язку з чим його було оголошено в розшук та в подальшому взято під варту. Також допитано ряд свідків та досліджено велику кількість письмових доказів.


Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини