Упродовж минулих вихідних рятувальники 10 разів залучалися до ліквідації пожеж, під час яких дві особи врятовано, ще одна людина загинула
Упродовж минулих вихідних, підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 10 разів залучалися до ліквідації пожеж у житловому секторі громадян, під час яких 2 особи врятовано, ще 1 людина загинула.
Їх причинами послужило необережне поводження з вогнем, підпал, необережність під час куріння, недолік конструкцій, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів, коротке замикання електромережі.
Так, 2 червня о 22:07 до Служби порятунку "101" у Носівському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Юності, що в м. Носівка. За викликом до місця події оперативно прибуло відділення 17-го державного пожежно-рятувального підрозділу у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці спецтехніки. На момент прибуття рятувальників в будівлі спостерігалося сильне задимлення, а в кімнаті відбувалося інтенсивне горіння. У апаратах захисту органів дихання та зору рятувальники під час проведення розвідки в будинку виявили 81-річну господарку та її 56-річного сина, які не могли самотужки покинути небезпечну зону. Вогнеборці вивели літню жінку та чоловіка на свіже повітря та передали медичним працівникам. Під час пожежі чоловік отримав опіки І-ІІІ ступеню верхніх та нижніх кінцівок. Його каретою швидкої медичної допомоги доставлено до Носівської центральної районної лікарні. Оперативними діями пожежу о 22:13 було локалізовано, а о 22:45 остаточно ліквідовано. Причиною пожежі, яка ледь не призвела до трагічних наслідків, послужило необережність під час куріння сина господарки. Вогнем знищено диван та постільні речі.
3 червня о 01:11 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Тургенєва, що в районному центрі. За викликом на місце події оперативно прибуло два відділення вогнеборців 14-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 5 чоловік особового складу та двох одиниць спеціальної техніки. На момент їх прибуття в будівлі спостерігалося сильне задимлення, а в одній із кімнат відбувалося інтенсивне горіння.
Оперативними діями пожежу о 01:30 було локалізовано, а о 02:50 остаточно ліквідовано. Під час гасіння в помешканні було виявлено тіло загиблого чоловіка. Ним виявився 69-річний господар.
Ймовірною причиною загоряння послужило коротке замикання електромережі. Вогнем знищено покрівлю та веранду, пошкоджено перекриття, стіни та майно.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.
Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34
Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.
На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10
Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.