Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 02:17:34

Пряма телефонна лінія "Суспільство проти корупції”

06.07.2012   12:17Агенцiя

5 липня в Управлінні державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області відбулася чергова спільна з Державною податковою службою в області пряма телефонна лінія "Суспільство проти корупції”.

Відповіді та роз’яснення громадянам, що звернулись на пряму лінію надали заступник начальника Управління Ірина Галайко та старший оперуповноважений відділу внутрішньої безпеки при ДПС в Чернігівській області управління внутрішньої безпеки ДПС України Ігор Іваненко.

Протягом години до Управління із запитаннями звернулись як жителі міста так і області. З якими ж питаннями вони звертались?

Питання стосувались роз’яснень деяких положень Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” та Закону України „Про державну службу” (нова редакція). А саме: незаконного отримання посадовцями матеріальних благ, обмежень для певного кола службовців щодо перебування у безпосередньому підпорядкуванні близьких їм осіб, притягнення до відповідальності за корупційні діяння (раніше державні службовці за корупційні діяння притягалися лише до адміністративної відповідальності, наразі Закон передбачає 4 види відповідальності – кримінальну, цивільно-правову, адміністративну та дисциплінарну), особливостей звільнення з роботи осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Також багато на пряму лінію надійшло запитань щодо проведення спеціальної перевірки відносно осіб, які претендують на посади державної служби, виявлення розбіжностей данних про доходи декларанта з даними Центру бази даних ДПС України, відповідальності за неправдиві дані вказані в декларації.

Також на гарячу лінію телефонували громадяни, питання яких не стосувалися теми боротьби з корупцією, але нікому не відмовили у допомозі - допомагали юридичними порадами.

Пряма телефонна лінія „Суспільство проти корупції” проводиться в Управлінні держслужби спільно з правоохоронними органами щомісяця і діє вже четвертий рік поспіль.

Створена вона з метою координації спільних зусиль щодо виявлення та припинення корупційних діянь і інших правопорушень, пов’язаних з корупцією. А також, як одна з форм роботи зі зверненнями громадян, що надає можливість одержати відповіді на свої запитання в телефонному режимі, сприяє обізнаності у питаннях законодавства, зокрема антикорупційного, про державну службу, службу в органах місцевого самоврядування. І, звичайно, мають профілактичну мету.

Наступна спільна з правоохоронними органами пряма телефонна лінія відбудеться 2 серпня цього року.

Звертайтесь і отримуйте фахові роз’яснення на свої запитання.


За повідомленням Управлінні державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).