Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 03:39:00

Чернігівська міська рада допоможе перевірити ОСББ - але тільки якщо співвласники про це попросять

31.05.2018   09:45

Одне з чернігівських ОСББ, створених у районі готелю «Градецький», стало предметом звернень до Чернігівської міської ради. Члени цього ОСББ стурбовані, зокрема, його значною заборгованістю по сплаті за комунальні послуги, що може загрожувати відключеннями від їх постачання.

На розширеній міській нараді 29 травня Владислав Атрошенко прокоментував цю ситуацію і дав своєму заступникові Андрію Черненку завдання у зв’язку з нею. А саме: протягом найближчих 2 тижнів зустрітися з мешканцями цього будинку, з’ясувати ситуацію і роз’яснити їм можливі дії.
- Я хвилююся, щоб люди не були ошукані. Тому подивіться баланс: якщо мешканці сплачують вчасно, то куди діваються ці гроші, - доручив міський голова.

Але при цьому він зауважив, що подібні перевірки міська рада може проводити тільки за згодою членів ОСББ – тому що саме їм належить право приймати рішення в своєму товаристві. Тому саме співвласники будинку, якщо вони зацікавлені у контролі  за рухом спільних коштів, мають бути головними активістами у його здійсненні.  Міська рада готова надати в цьому допомогу, якщо вона буде потрібною – але тільки в разі, якщо люди залучать.

Для цього члени ОСББ можуть офіційно письмово звернутися до керівництва міста або ж скористатися одним із засідань такого колегіального органу, як Рада голів ОСББ при Чернігівському міському голові. Ці засідання проходять відкрито.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон 16:39

Кабінет міністрів на засіданні 1 квітня запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року.

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини