Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 03:13:04

Вітали колектив Деснянського басейнового управління водних ресурсів

31.05.2018   09:29Агенцiя

А це понад 600 фахівців, які стоять на сторожі водогосподарських та екологічних проблем, покращують забезпечення якісною водою населення та галузі економіки.

Варто зазначити, що на Чернігівщині є чим похазяйнувати, адже по кількості поверхневих водних об’єктів область займає шосте місце в Україні. Тут протікає 1570 річок (17 — транскордонних) загальною довжиною більше 8 тисяч кілометрів та налічується близько 1300 природних озер. Крім того, діє потужний водогосподарсько-меліоративний комплекс: понад 7 тисяч гідротехнічних споруд, 140 кілометрів захисних дамб, дві тисячі ставків, 8 тисяч кілометрів відкритих каналів та водоприймачів, побудовано 348 меліоративних систем. За запасами прісних підземних вод область знаходиться на першому місці в Україні.

Наразі в Україні ведеться робота щодо впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами відповідно до вимог Водної Рамкової Директиви ЄС. Відтак, безпосередньо в області напрацьовують рекомендації до Плану управління кожним річковим басейном та суббасейном.

Уже рік Держводагентство здійснює видачу дозволів на спеціальне водокористування. Це дозволило значно ефективніше реалізовувати басейновий принцип управління водними ресурсами. На Чернігівщині цьогоріч видано більше ста таких дозволів. Дану процедуру планують зробити в режимі он-лайн.

На часі — реформування організаційної структури Державного агентства водних ресурсів, що передбачає створення в областях офісів водних ресурсів. Ці структури підпорядковуватимуться басейновим управлінням.

Плідної праці та успіхів працівникам водогосподарського комплексу у переддень професійного свята побажали, зокрема, заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова та представник Держводагентства Світлана Малютенко.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток водогосподарсько-меліоративного комплексу та з нагоди Дня працівників водного господарства Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено Володимира Тарасенка — начальника Ніжинського міжрайонного управління водного господарства.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.