Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 02:26:45

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області накладено 635 штрафів загальною сумою 711936,00 гривень

06.07.2012   08:37Агенцiя

Діяльність Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області за перше півріччя 2012 року.


Контрольно-інспекційна робота у сфері архітектурно-будівельного контролю


Упродовж першого півріччя 2012 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області відповідно до наданих повноважень забезпечувалось виконання покладених на неї завдань, у тому числі щодо надання дозволів на початок виконання будівельних робіт, реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт, повідомлень про початок виконання будівельних робіт, декларацій про готовність об’єктів до експлуатацію, видачі сертифікатів.

З початку 2012 року (станом на 01.07.2012 р.) у відповідності до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”:

– видано 5 дозволів на виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва IV-V категорії складності;

– зареєстровано 395 декларації про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-III категорії складності;

– повернуто на доопрацювання 33 декларації про початок виконання будівельних робіт;

– зареєстровано 566 повідомлень про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-II категорія складності;

– повернуто на доопрацювання 14 повідомлень про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-II категорія складності;

– видано 3 сертифікати на об’єкти будівництва IV-V категорія складності,
відмовлено у видачі сертифікатів на будівництво 1 об’єкта;

– зареєстровано 414 декларацій про готовність об’єктів до експлуатації;
– повернуто на доопрацювання 20 декларацій про готовність об’єктів до експлуатації;

– зареєстровано 522 декларації про прийняття в експлуатацію самочинно збудованих індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд, громадських будівель, відмовлено у реєстрації декларацій на прийняття в експлуатацію 4 об’єктів.

Інспекцією вживаються заходи по усуненню порушень містобудівного законодавства, зокрема, за І півріччя 2012 року проведено перевірок відповідності виконання будівельних робіт вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, технічним умовам, затвердженим проектним рішенням та додержання встановленого порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, проведено 155 планових, 723 позапланових перевірки, за результатами яких видано 51 припис, накладено 635 штрафів загальною сумою 711936,00 гривень.


Робота зі зверненнями громадян та організацій


За І півріччя 2012 року надійшло поштою 1023 кореспонденцій, з них 123 звернення громадян, 18 звернень надійшло – на особистому прийомі.


Щодо діяльності у сфері житлово-комунального господарства


Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області упродовж І півріччя 2012 року проведено 62 перевірки за дотриманням суб’єктами житлово-комунальних послуг вимог законодавства у сфері житлово-комунального господарства, з них 5 позапланових перевірок, 57 планових перевірок.

За результатами перевірок за І півріччя 2012 року суб’єктам господарювання Інспекцією надано 61 припис. З них 57 відповідно до актів планових перевірок та 4 відповідно до актів позапланових перевірок. Стан виконання приписів 83,6%. По десяти приписах ще не вийшов термін усунення порушень, та по двох приписах Інспекцією надано подовження терміну усунення виявлених порушень.

Протягом І півріччя 2012 р. до Інспекції надійшло 179 кореспонденцій щодо неякісного надання або надання житлово-комунальних послуг не в повному обсязі, серед яких 21 звернення громадян, 134 листи від організацій та підприємств, 24 доручення Держархбудінспекції України.

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).