"Машина часу" 5 каналу. Чернігів-Київ. ВІДЕО
Щосуботи о 19.30 тисячі чернігівців в один час прикуті до екранів телевізорів. Учителі історії та викладачі і просто любителі історії не лише Чернігова, а й усієї України записують цей цикл програм на відеомагнітофони і диски.
Адже нарешті ми дізнаємося те, що знали небагато фахівців: хто старший -- Чернігів чи Київ. А можливо цикл програм Андрія Охрімовича з „5-го каналу" автора і ведучого програми „Машина часу" загострить це питання.
З особливими почуттями дивиться ці програми чернігівець, натхненник проекту, директор рекламної агенції "Look&See" Олег Чернов.
Адже це він запалив ідеєю „5-го канал", організував фахівців і багато людей різних професій, щоб наше славне історичне місто, як коштовний камінь історії показало свою красу, велич і історичне значення усій Україні.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами