Поліція підсумувала проведення в області цільових профілактичних заходів "Мігрант"
В рамках операції поліція запобігала й протидіяла нелегальний міграції та іншим порушенням українського законодавства в міграційній сфері.
Згідно з наказом Національної поліції України Про проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» в державі проводилися цільові профілактичні заходи.
В рамках підготовленого Головним управлінням Національної поліції в Чернігівській області плану операція проходила у тісній взаємодії з Управлінням державної міграційної служби України в Чернігівській області. До проведення профілактичних заходів залучалися поліцейські всіх підрозділів, у тому числі апарату ГУНП. Мета операції - запобігання і протидія нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.
Протягом спецоперації відділом боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Чернігівській області виявлено 29 нелегальних мігрантів. Примусово повернуті в країну походження 19 іноземців, ще по двом прийнято рішення про примусове повернення.
На 29 порушників міграційного законодавства накладено штрафів у сумі від 510 до 850 гривень. Загалом цільові профілактичні заходи довели свою ефективність.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.