Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 17:25:37

В історичному квесті "Патріоти Чернігівщини" перемогли старшокласники зі Сновська

23.05.2018   10:32Агенцiя

Фінальний етап змагань знавців історії рідного краю відбувся минулими вихідними в Чернігові. У заході взяли участь школярі з різних куточків Сіверщини.

Ініціювала проведення історичного квесту для старшокласників області громадська організація «Чернігів Європейський». Партнерами проекту виступили Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів Стародавній» та Чернігівський національний технологічний університет.

Змагання юних патріотів проходили в два етапи. Завданням першого було написання есе на тему «Земляк, яким пишається моя громада». У ньому взяли участь 39 загальноосвітніх закладів області, які надіслали 45 письмових робіт. Найкращі твори були відзначені, а 15 команд-переможців запрошені до другого етапу – історичного квесту.

У фіналі перемогла команда «Литаври» зі Сновської загальноосвітньої школи № 1. На другому місці – команда «Відун» з Бахмацької гімназії. Третє – у команди «Сіверяне» школи № 10 міста Ніжина.

Юні патріоти Чернігівщини не лише вправлялися у знанні історичних пам’яток та подій, а ще отримали яскраві емоції та чудові враження, а переможці – корисні призи.

Проект історичний квест «Патріоти Чернігівщини» реалізується в рамках обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада» за фінансової підтримки з обласного бюджету. Мета заходу – поширення серед молоді історичних знань про рідний край, виховання поваги до його минулого, турботи про сучасне та майбутнє.

 
За інформацією громадської організації «Чернігів Європейський»

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression