Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 09:39:30

В Чернігові заборонили продаж паличок з сюрпризом

21.05.2018   16:01Агенцiя

Відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області в травні 2018 року проведено позапланові перевірки суб’єктів господарювання, які розповсюджували кукурудзяні палички з сюрпризом всередині (ТМ «STAR SNACK», «СвітЛак», «Бумкорн»).

В ході позапланових перевірок на ринку м. Чернігова виявлено ряд порушень вищевказаної  продукції, яка знаходилася в  реалізації, а саме: відсутні інструкції до іграшок та інформація  про можливі  небезпеку і ризики заподіяння шкоди, пов’язані з використанням таких іграшок дітьми.

На іграшках та пакуванні до неї:  не зазначений виробник (найменування, зареєстрована торгова марка, адреса) та імпортер (найменування, адреса); не нанесено знак відповідності технічним регламентам; безпосередній доступ до іграшки можливо отримати таким чином, що харчовий продукт необхідно спожити, чим порушено вимоги «Технічного регламенту безпечності іграшок», затвердженого постановою КМУ від 11.07.2013 № 515 та додатку 2 до Технічного регламенту «Вимоги щодо безпечності іграшок».

Відносно продукції вжиті обмежувальні (корегувальні) заходи, зокрема, обмеження надання продукції на ринку шляхом тимчасової заборони надання продукції на ринку.

За виявлені порушення при розповсюдженні продукції, яка не відповідає вимогам технічних регламентів, до суб’єктів господарювання  застосовані штрафні санкції.

Останні новини Чернігівщини

На Валу почалися роботи з демонтажу недобудови “Дворянського зібрання”

На Валу почалися роботи з демонтажу недобудови “Дворянського зібрання” 09:25

28 травня на Валу почалися роботи з демонтажу недобудови будинку «Дворянського зібрання».

Прокуратурою зреаговано на факти проведення будівельних робіт у місті Чернігові з порушенням вимог законодавства

Прокуратурою зреаговано на факти проведення будівельних робіт у місті Чернігові з порушенням вимог законодавства 09:12

Під час перевірки законності забудови земельних ділянок у місті Чернігові встановлено, що на ділянці по вулиці Шевченка, 114/2 підготовчі будівельні роботи забудовником проводилися без отримання відповідного дозволу.

Чернігівська поліція розслідує обставини конфлікту між містянами

Чернігівська поліція розслідує обставини конфлікту між містянами 09:07

28 травня близько 22-ї до поліції надійшло повідомлення про те, що біля будинку на вулиці Рильського відбувається бійка та лунають постріли.

30 травня - День жіночої емансипації (День емансіпе)

30 травня - День жіночої емансипації (День емансіпе) 08:58

Цього дня в 1431 році була спалена на кострі Жанна Дарк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини