ДСНС Авакова замовила депутату Ляшка пожежних машин із китайськими двигунами на 601 мільйон
Державна служба України з надзвичайних ситуації 16 травня за результатами тендеру замовила ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина» пожежно-рятувальних автомобілів на 600,54 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».
До 19 травня 2019 р. поставлять 120 всюдихідних пожежних автоцистерн по 5,00 млн грн.
У специфікації вказані дві моделі – АЦ-4-60 (530927)-515М на шасі МАЗ-530927 та АЦ-4-60 (5401НЕ)-515К на шасі КрАЗ-5401НЕ, однак незрозуміло, яка з них буде поставлена.
Вони будуть оснащені двигунами Weichai Power WP10.380 (Китай) Євро 2, стаціонарними лафетними стволами Protek 622-2 або NF 622-2 з ручним керуванням, насосами ПН-60БА, поліпропіленовими цистернами на 4 тис л води та баком на 400 л піноутворювача, пожежно-технічними засобами тощо.
Гарантійний термін на автомобілі, які мають бути виготовлені не раніше 2017 року, і насос становить два роки, а на цистерну для води та бак для домішок – п’ять років.
Ціна угоди на 0,05% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 600,84 млн грн.
Єдиним конкурентом було ПрАТ «Автотранспортник» Валентина Затхея, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.
«Пожмашина» зареєстрована у Прилуках Чернігівської області на кіпрську компанію «Ідехус лімітед». Бенефіціаром вказано директора «Пожмашини» Олега Борща, який торік ішов у Чернігівську облраду від Радикальної партії. Підписантом «Пожмашини» є Валерій Іващенко, депутат Прилуцької райради від Радикальної партії.
Із прилуцьким заводом був пов’язаний Сергій Авер’янов, який із червня 2015 р. по травень 2016 р. працював першим заступником нинішнього голови ДСНС Миколи Чечоткіна. Його помешкання обшукували в 2016 р. у зв’язку з тендером на поставку пожежної техніки, однак справа проти нього досі не у суді.
http://nashigroshi.org/2018/05/21/dsns-avakova-zamovyla-deputatu-lyashka-pozhezhnyh-mashyn-iz-kytajskymy-dvyhunamy-na-601-miljon/
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.