З 21 - 30 травня - перекриття руху по вул. Рокосовського
З 21 по 30 травня в зв’язку з проведенням у Чернігові ремонту дорожнього покриття по вул. Рокосовського від вул. Седнівська (з перекриттям перехресть вул. Рокосовського з вул. Доценка, Всіхсвятською, просп. Перемоги та вул. Захисників України) до вул. Шевченка, рух автотранспорту по непарній стороні вулиці Рокосовського тимчасово призупиняється.
Роботи виконуватимуться ділянками послідовно, починаючи від магазину «Електрон».
Тролейбуси на маршрутах №№ 6, 10 працювати не будуть.
Замість тролейбусів маршруту № 6 працюватимуть автобуси тимчасового маршруту № 6а «2-га міська лікарня – вул. Незалежності».
Замість тролейбусів маршруту № 10 працюватимуть автобуси тимчасового маршруту № 10а «ЗАЗ – Бобровиця».
Тролейбуси на маршруті № 7 рухатимуться з пр. Перемоги по вул. О.Молодшого, Шевченка, Рокосовського, Доценка, Пухова, Бєлова до зупинки «2-а міська лікарня» в зворотному напрямку за своїми маршрутом.
Тролейбуси на маршруті № 7А рухатимуться з проспекту Перемоги по вул. 1-го Травня до зупинки «2-а міська лікарня» в зворотному напрямку за своїми маршрутом.
Тролейбуси на маршруті № 8 рухатимуться в напрямку 2-га міська лікарня по вул. Доценка, Пухова, 2-га міська лікарня, від лікарні в напрямку ОХВ по вул. 1-го Травня, О.Молодшого, Шевченка далі по маршруту.
Тролейбусний маршрут № 9 тимчасово призупиняється, замість №9 - тролейбусний маршрут № 2 «ЗАЗ – вул. Шевченка»
Тролейбуси на маршруті № 11 в напрямку кінцевої «Бобровиця» рухатимуться за маршрутом вул. Незалежності, пр. Миру, пр. Перемоги, О.Молодшого, Шевченка, в зворотному напрямку за своїм маршрутом.
Автобуси міських маршрутів № № 1, 6а, 10а, 12, 14, 17, 21, 22, 25, 26, 27, 30, 39, 42, 44, 46 об’їжджатимуть ділянку дороги де проводиться ремонт дорожнього покриття таким чином:
Тимчасово не будуть обслуговуватись зупинки «Маг. «Електрон», «Вул. Доценка» (по вулицях Рокосовського і Доценка), «Школа № 12», «Вул. Всіхсвятська» (по вулицях Рокосовського і Всіхсвятська), «Ринок «Нива», «Вул. Захисників України» (по вулицях Рокосовського і Захисників України), «Маг. «Івушка».
У зв’язку з ремонтом дорожнього покриття по вул. Рокосовського рекомендуємо завчасно планувати свій шлях.
За інформацією Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради
Останні новини Чернігівщини
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.
Стійкість громад в умовах війни: на Форумі місцевої демократії шукали спільні рішення 14:29
У Чернігові 16 червня відбувся Форум місцевої демократії Чернігівщини «Стійкість громад через участь, довіру та партнерство», який об’єднав представників органів місцевого самоврядування, молодіжних рад та інститутів громадянського суспільства. У центрі обговорення — питання стійкості громад в умовах війни, відновлення територій, залучення жителів до ухвалення рішень та розвиток партнерств.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 14:07
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Поліцейський з Чернігівщини Євгеній Каліберда виборов ще одну перемогу на змаганнях з гирьового спорту 12:35
Поліцейський Євгеній Каліберда взяв участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України з гирьового спорту серед колективів силових структур.
Між освітою Чернігівщини та УДУ імені Михайла Драгоманова укладено меморандум про співпрацю 11:43
З метою вдосконалення освітнього середовища та об'єднання зусиль задля реалізації державної політики відбулося офіційне підписання Договору про співробітництво між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.