Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 09:45:20

Чернігівському базовому медичному коледжу - 150

19.05.2018   09:37Агенцiя

Урочисте зібрання з нагоди ювілейної дати відбулося 18 травня в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка.

У заході взяли участь керівництво області та міста, працівники, абітурієнти та випускники коледжу, представники медичної сфери області, громадськість.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Чернігівського базового медичного коледжу Микола Самойленко.

– За час існування нашим навчальним закладом здійснено понад 200 випусків молодших медичних спеціалістів: медсестер, фельдшерів, акушерок, зубних лікарів, зубних техніків, санітарних фельдшерів. Значна частина з них закінчила медичні вузи – стала лікарями, визначними особистостями в галузі медицини, медичної освіти і науки, – зазначив Микола Самойленко.

– Фах медика завжди був і залишатиметься повсякденно необхідним та соціально важливим для суспільства. Адже кожен із нас розуміє, що охорона здоров’я і самопочуття людини забезпечується професійністю, компетентністю, чуйністю та душевною чистотою «людей у білих халатах». І ваш навчальний заклад має провідну роль у підготовці молодших медичних спеціалістів, формуванні медичної еліти Чернігівщини і країни, – зазначила заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова.

Крім того, учасників заходу привітали перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако, начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш, начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький та інші.

За багаторічну сумлінну працю і вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів колектив медколеджу нагороджений Грамотою Верховної Ради України.

Кращі викладачі і працівники навчального закладу отримали відзнаки облдержадміністрації та обласної ради, Чернігівської міської ради, управлінь охорони здоров’я, а також освіти і науки ОДА.

Чернігівський базовий медичний коледж має необхідний потенціал та матеріально-технічну базу для підготовки кваліфікованих спеціалістів.

Навчальні заняття проводяться в кабінетах і лабораторіях чотирьох навчальних корпусів та навчальних кімнатах медичних закладів міста. У коледжі є гуртожиток, бібліотека, заклад оснащений персональними комп’ютерами. Навчає студентів потужний викладацький склад, більшість якого – спеціалісти вищих кваліфікаційних категорій.

Студенти Чернігівського базового медичного коледжу неодноразово займали призові місця у Всеукраїнському конкурсі «Ескулап».

Напередодні свята на Червоній площі до уваги учасників заходу і жителів міста були представлені сучасні реанімобілі лікувально-профілактичного закладу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Його працівники провели показові навчання з надання першої невідкладної медичної допомоги (серцево-легенева реанімація, зупинка кровотечі, фіксація переломів тощо).

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.