Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 11:03:14

За позовом прокуратури збільшено надходження до бюджету територіальної громади

19.05.2018   08:15

Апеляційним судом Чернігівської області за активної позиції прокурора відмовлено в задоволенні апеляційної скарги підприємця на рішення Сосницького районного суду, яким позов прокуратури в інтересах Сосницької селищної ради задоволено у повному обсязі.

Зазначеним рішенням внесено зміни до договору оренди земельної ділянки комерційного призначення, укладеного між Сосницькою селищною радою та фізичною особою-підприємцем, з урахуванням підвищення розміру нормативно-грошової оцінки землі на відповідній території.

За зміненим договором орендна плата за користування земельною ділянкою для підприємця підвищиться у більш ніж 12 разів з 4,3 тис. грн. у рік до 54 тис. грн., що у свою чергу, сприятиме наповненню бюджету територіальної громади.

Рішення суду першої інстанції набрало законної сили та підлягає виконанню з дня його проголошення.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини