Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 10:16:52

Юнак завітав у магазин після закриття

05.07.2012   08:09

В Прилуках міліціонери на “гарячому” затримали 13-річного крадія, який проник до літнього майданчика. Літо – найкращий період для активного відпочинку, адже це пора відпусток, канікулів, поїздок на річку чи море. А увечері, коли палюче сонце сховається, але жарке повітря ще не дає спокійно відпочивати, молодь та дорослі мчать до магазинів по охолоджуючі напої.

Часто можна спостерігати, коли батьки з малими дітьми прямують до літніх майданчиків аби посидіти за бокалом холодного квасу чи пива. Дітвора куштує морозиво, запиваючи квасом, а батьки налягають на спиртне. Дивлячись на дорослих, неповнолітні наслідують поведінку старших.

Неприємна історія сталася в Прилуках в ніч на 4 липня. 13-річний хлопчина намагався проникнути до літнього майданчика, який знаходиться біля магазину по вулиці Миколаївській. Даний об’єкт знаходиться під охороною Державної служби охорони, тому на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал “Тривога”.

За дві хвилини прибув наряд. Під час огляду об’єкту міліціонери виявили, що на даху відігнуто листок полікарбонату, тож через цей отвір зловмисник і проник. Хлопця було затримано на місці події. За час, доки їхав наряд, хлопчина встиг взяти з холодильника дві пляшки Pepsi, пляшку соку, пачку кальмарів та чіпсів.

Юнак був доставлений до Прилуцького міського відділу міліції, за даним фактом проводиться перевірка.

У свою чергу власник торговельного закладу залишився задоволений оперативним реагуванням бійців ДСО на сигнал тривоги, а значить – міліціонери зберегли решту майна підприємця від злочинних посягань.
 

Останні новини Чернігівщини

За січень-грудень 2025 року на Чернігівщині сплачено 43 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 09:09

Платниками Чернігівщини протягом 2025 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 24,4 відс. (на 5,3 млрд грн) перевищує факт надходжень 2024 року.

14 січня: цей день в Україні і світі

14 січня: цей день в Україні і світі 09:04

День 1421 Російська агресія - Day 1421 Russian aggression

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини