Продовжуються судові розгляди у резонансній справі про побиття школярок у 2017 році
Чернігівською місцевою прокуратурою продовжується підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактами побиття з хуліганських мотивів у центрі м. Чернігова трьох неповнолітніх дівчат у березні-квітні 2017 року.
У ході судового розгляду закінчено допит потерпілих у кримінальному провадженні.
За принципової позиції прокуратури до суду забезпечено явку шести свідків, яких допитано під час судового розгляду.
Судовий розгляд триває.
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.