Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 7 липня, 03:11:28

У Прилуцькому районі знову активізувалися телефонні шахраї

15.05.2018   15:01Агенцiя

Сьогодні до відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Чернігівській області ГУ ДФС у Чернігівській області надійшла інформація, що невідомі особи, представляючись по телефону заступником начальника - начальником Бахмацького відділення Прилуцької ОДПІ, вимагають кошти з підприємців.

За нібито не проведення перевірки господарської діяльності суб’єкта невідомі просять перерахувати гроші на картковий рахунок № 5167 4910 1226 8271  відкритий у відділенні Ощадного банку на ім’я Савко Н.П.
УВАГА! Шахраї користуються телефонними номерами: (095) 731-58-62 та (066)260-87-02.

Наголошуємо, що такі вимоги є провокацією і дискредитують працівників податкових органів та наносять збитки надто довірливим суб’єктам господарювання.

Відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Чернігівській області ГУ ДФС у Чернігівській області звертається до суб’єктів господарювання: при отриманні подібних пропозицій або ж інформації про факти зловживання з боку податківців негайно повідомляти на телефон «довіри» відділу: (0462) 668-522.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа»

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42

Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини