Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 липня, 05:17:21

Тренування на ПрАТ "Елегант"

15.05.2018   10:44Агенцiя

У рамках проведення спеціального об’єктового тренування на підприємстві ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» були практично відпрацьовані питання за темами: «Дії керівництва та персоналу під час виявлення підозрілого предмету на території підприємства» та «Дії керівництва та персоналу під час пожежі на об’єкті».

По перше слід зазначити, що керівництво підприємства в особі директора Приватного Акціонерного підприємства Романовської Наталії Олександрівни прикладає чимало зусиль для проведення відповідної роботи, щодо дотримання правил безпеки, цивільного захисту  та охорони праці на фабриці. З метою збереження життя та здоров’я працівників фабрики керівництво підприємства вкладає немалі кошти  в підтримання і оновлення засобів захисту робітників, а також в теоретичну та практичну підготовку керівників та особового складу формувань цивільного захисту.

 Керівництво підприємства підготовкою до проведення спеціального об’єктового тренування показало , що у повній мірі усвідомлює вимоги Кодексу цивільного захисту України в якому визначено, що одним з основних завдань цивільного захисту є навчання населення способам захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а кульмінацією навчання є практичні дії під час проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту.

На підприємстві ПрАТ « Чернігівська швейна фабрика «Елегант» перед проведенням спеціального об’єктового тренування особою відповідальною за питання цивільного захисту на фабриці інженером з охорони праці Раїсою Федорівною   Юрченко  був розроблений комплект документації, який був розглянутий на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій  суб’єкта господарювання та затверджений директором-керівником цивільного захисту підприємства Романовською Н.О.

Перед тренуванням були проведені теоретичні заняття згідно програми спеціальної підготовки та інструктажі з дотримання заходів безпеки в ході тренування.

У цілому учасники тренування показали добру злагодженість у діях та організації взаємодії при відпрацюванні практичних питань, а запорукою цього є  дії керівника підприємства, яка особистим прикладом показувала, як повинні діяти учасники тренування, не забуваючи про виконання своїх обов’язків , як керівника тренувань.

По завершенню тренування директором підприємства Романовською Н.О. був проведений розбір дій учасників тренування, були визначені ті, хто діяв краще та вказано на виявлені недоліки та порядок їх усунення.


Сергій Гушер, майстер виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 16:12

11 липня близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі М-02 « Кіпті-Глухів-Бачівськ» поблизу Батурина сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула людина.

Підлітки зі Сновщини взяли участь у менторській програмі "Покоління Перемоги" 15:39

Досягати спільних цілей навчилися десятикласники та десятикласниці Сновської громади під час участі в менторській програмі «Покоління перемоги» від GoGlobal. Крім цього, надолужили прогалини зі шкільних предметів, удосконалили свої комунікаційні навички та підтягнули фінансову грамотність.

Майже мільярд гривень компенсацій: на Чернігівщині триває реалізація програми «єВідновлення» 15:15

Програма «єВідновлення», яка передбачає надання компенсації за пошкоджене та зруйноване житло, реалізується в області більше року. За цей час на Чернігівщині нараховано компенсацій на майже мільярд гривень.

Чотири ліцеї та 23 гімназії. У Чернігові перепрофілювали заклади загальної середньої освіти 14:33

Тобто, змінили тип шкіл та затвердили їхні статути у новій редакції. Відповідне рішення затверджене на 41-й (позачерговій) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання 10 липня.

Чернігівські поліцейські розкрили крадіжку грошей з втраченої банківської картки 13:48

Оперативники Чернігівського райуправління поліції викрили зловмисницю, яка привласнила знайдену банківську картку, а потім викрала з неї 180 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини