Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 01:32:09

Прокурор області провів прийом жителів м. Н-Сіверський та засуджених Державної установи "Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31"

11.05.2018   14:18

Прокурор області Володимир Комашко провів особистий прийом громадян у Новгород-Сіверському відділі Менської місцевої прокуратури, які звернулися із заявами щодо відновлення їх конституційних прав, що, на їх думку, були порушені.

На скарги місцевих жителів щодо неналежного стану здійснення досудового розслідування у кримінальних провадженнях, прийнятих процесуальних рішень, строків слідства прокурором роз’яснено порядок їх розгляду згідно з вимогами кримінального процесуального законодавства.

У питаннях, які потребують додаткового вивчення або перевірки, надано можливість письмового звернення.

Крім того, прокурор області ознайомився з умовами тримання засуджених у Державній установі «Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31».

Прокурором прийнято 6 засуджених (стосовно можливості умовно-дострокового звільнення, заміни покарання більш м’яким та з інших питань застосування кримінально-виконавчого законодавства), яким надано відповідні роз’яснення.

Одночасно у ході відвідування оглянуто територію установи, приміщення камер, вивчено організацію роботи харчоблоку установи, медичного пункту, стану соціально-виховної роботи із засудженими.

За наслідками перевірки прокуратурою області готується документ реагування.

Остаточне вирішення питань, порушених у зверненнях, контролюється регіональною прокуратурою.

Керівництво прокуратури області й надалі особливу увагу приділятиме особистому прийому громадян як у прокуратурі області, так і в регіоні проживання.


Довідково: у Державній установі "Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31" відбувають покарання особи, засуджені до довічного позбавлення волі та до покарання у виді арешту.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини