Тимчасово обмежується рух вантажного транспорту по дорогах загального користування Чернігівської області
Як повідомляє Укравтодор, обмеження не стосується транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.
З метою збереження покриття автомобільних доріг загального користування державного значення від руйнування та деформації під дією вантажного автотранспорту в період підвищення температурних показників повітря понад 28°С Служба автомобільних доріг у Чернігівській області згідно Окремого доручення Укравтодору від 04.05.2018 року № 119-ОД, відповідно до Законів України “Про дорожній рух”, Про автомобільні дороги”, постанови КМУ від 27.06.2007 року № 879 тимчасово обмежує рух вантажного транспорту по дорогах загального користування Чернігівської області державного значення вагою понад 24 тони і навантаженням на вісь більше ніж 7 тон на період з 10:00 год. до 22:00 год.
Обмеження вводиться з 10 травня поточного року.
Про введення цих обмежень проінформовані Служби автодоріг у суміжних Полтавській, Київській та Сумській областях.
Прохання до обласних автоперевізників враховувати дану інформацію про введення обмежень руху в період підвищення температурних показників повітря понад 28°С для відповідного корегування планів перевезень щодо доставки необхідних вантажів.
Службою автомобільних доріг у Чернігівській області визначені місця для відстою великовагового автотранспорту на період дії обмеження руху. З переліком майданчиків для відстою транспорту на автомобільних дорогах України загальнодержавного значення можна охнайомитися за посиланням: Перелік стоянок та місць відстою транспортних засобів в розрізі автомобільних доріг загального користування (xls, 3.85 Мб).
Контроль за дотриманням дотриманням правил перевезень вантажів на дорогах Чернігівської області цілодобово здійснюватиме 4 пересувних вагових комплекси.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.