Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 10:40:20

Поліція розкрила вбивство пенсіонерки

10.05.2018   06:45

Оперативники Менського відділу поліції вирахували та затримали підозрювану у вбивстві старенької бабусі. Лиходійкою виявилася удвічі молодша жителька райцентру, яка затримана.

8 травня у Менській центральній районній лікарні від тяжких травм голови померла менянка 1943 року народження.

Слідчо-оперативна група Менського відділу поліції та досвідчені оперативники швидко встановили та затримали особу, яка здійняла руку на стареньку. Як з’ясували правоохоронці, зранку 8 травня у двір до загиблої прийшла місцева жителька і вдарила господиню по голові невідомим предметом.

Підозрювана затримана в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Як зберегти своє ментальне здоров’я тим, хто щодня дбає про інших: медикам Чернігівської ЦРЛ презентували обласну галерею сили теплих дій «Дотики підтримки» 10:35

Днями, з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я, для фахівців Чернігівської центральної районної лікарні відбувся тематичний захід – нетворкінг з презентацією обласної галереї сили теплих дій «Дотики підтримки».

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у наркоторгівлі 10:21

Співробітники відділу кримінальної поліції та слідчі Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту психотропної речовини, до яких причетна 39-річна місцева мешканка.

«Дотики підтримки»: нетворкінг для фахівців з супроводу ветеранів до Всесвітнього дня ментального здоров'я 09:57

Підтримати тих, хто допомагає іншим – у Чернігові до Всесвітнього дня ментального здоров’я організували зустріч для фахівців, які надають всебічну підтримку ветеранам і демобілізованим особам.

Остерська громада: як цифровізація містобудівної документації змінює підхід до планування територій 09:15

Остерська громада на Чернігівщині стала однією з перших в Україні, яка повністю оцифрувала свою містобудівну документацію та інтегрувала її до Містобудівного кадастру на державному рівні.

Інформаційно-консультаційна підтримка підприємців під час війни: у Коропі відбулася зустріч «Діалог влади та бізнесу» 08:32

Днями у Коропі відбулася чергова зустріч «Діалог влади та бізнесу». Цього разу у фокусі обговорення – інформаційно-консультаційна підтримка підприємців під час війни, адже для того, щоб ефективно пристосовуватись до змін і розвиватись важливим є отримання необхідних знань та консультацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини