Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 19:35:39

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

07.05.2018   12:02Агенцiя

Продовжується моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

За 18 тиждень 2018 року в області захворіло 1733 осіб, з них 1070 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 72,2%. Госпіталізовано 72 осіб, з них 55 дитина.

По м. Чернігову захворіло 611 осіб, з них дітей - 396, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 74,0%. На звітному тижні перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ в області не зареєстровано.

З початку епідсезону вірусологічною лабораторією досліджено біологічний матеріал від 25 хворих на ГРВІ, грип, жителів області, в 8 хворих виділено вірус грипу В.

Вакциновано проти грипу 2457 особа, в т.ч. 669 дітей.

Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України»

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини