Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 00:38:03

Шість громад з Чернігівщини стали кандидатами на значну фінансову підтримку у створенні ЦНАПів

07.05.2018   11:45Агенцiя

Бобровицька, Вертіївська, Іванівська, Куликівська, Михайло-Коцюбинськa, Коропська ОТГ пройшли попередній відбір на отримання допомоги від Програми «U-LEAD з Європою» у модернізації та створенні ЦНАПів. Остання із зазначених громад претендує на спеціальний вид допомоги -«Мобільний ЦНАП».

Експерти проаналізували майже 250 заявок від органів місцевого самоврядування України, які були допущені до розгляду, та відібрали 150 кандидатів до участі в Програмі.

Втім, включення до списку не означає безумовної підтримки або ж підтримки в повному обсязі, оскільки значна кількість заявок ще потребують належного офіційного підтвердження зобов’язань та перевірки інформації.

Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою. Зокрема  враховуватимуться методологічні підходи до функціонування належного ЦНАПу та результати візиту спеціалістів до кожної громади. У разі виявлення непереборних перешкод для участі громади в Програмі або ж надання недостовірної інформації заявка може бути відхилена від підтримки на будь-якому етапі комунікації та підготовки технічного завдання щодо співпраці.

 Починаючи з 21 травня, з кожною ОТГ ндивідуально контактуватимуть уповноважені спеціалісти Програми. Протягом травня-липня для кожної громади буде складено детальне технічне завдання із зобов’язання.

Нагадаємо, що загалом відбудеться чотири раунди, в кожному з яких оберуть до 150 кандидатів для участі в Програмі. Так, до квітня 2020 року підтримають близько 600 громад.

Причинами відхилення заявок ОТГ, які не пройшли перший етап відбору, здебільшого стали брак інформації у заявці для її оцінювання та відсутність належного приміщення для ЦНАПу.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression