Міського голову засуджено до п’яти років позбавлення волі
Сьогоді в Менському районному суді відбулося оголошення вироку у справі по звинуваченню міського голови Геннадія Примакова та депутата міськради Валерія Гайдукевича в корупції.
Як стало відомо “Нашому слову”, вирок суддя оголошував близько півтори години. Суд визнав Геннадія Примакова та Валерія Гайдукевича винними в корупційному правопорушенні.
Менського міського голову засуджено до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Валерія Гайдукевича засуджено до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Засуджені мають право оскаржити вирок в апеляційному суді.
В липні 2016 року правоохоронці затримали Геннадія Примакова та Валерія Гайдукевича за підозрою в отриманні хабара в сумі 1000 доларів США за вирішення земельного питання.
http://nslovo.com/blog/miskogo-golovu-zasudzheno-do-p-yaty-rokiv-pozbavlennya-voli
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.
Із кур’єрки у водійки 10:21
Наталія Демʼянець з Ічні довела: мрії не мають «чоловічих» чи «жіночих» професій. За освітою вона бухгалтер, але тривалий час не працювала за фахом
Перше загальнокомандне місце Чернігівської області на чемпіонаті України з біатлону 10:20
Вітаємо команду Чернігівської області з першим загальнокомандним місцем на чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат, що відбувся у селі Яворів Львівської області в період з 24 до 28 лютого 2026 року.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:16
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
30 січня: цей день в Україні і світі 09:15
День 1437 Російська агресія - Day 1437 Russian aggression