Рівень води в Десні на 5 травня
Рівень води в Десні в межах міста Чернігова за минулу добу піднявся на 1 см. Такі дані повідомляє відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради.
На 8 годину 5 травня рівень води в Десні складав 566 см над «0» поста.
Рівнем виходу води з Десни на заплави без шкоди житловим будівлям вважається 680 см над «0» поста. Відмітка рівня води, при якій починається затоплення окремих ділянок міста – 700 см.
Довідково:
Про випадки підтоплення повідомляти управління ДСНС України у Чернігівській області за тел. 101 та Чернігівський міський «Колл-центр» за тел. 0-800-50-93-50 (телефон багатоканальний, прийом дзвінків цілодобовий, дзвінки безкоштовні в т. ч. з мобільних телефонів).
За додатковою інформацією звертатися до відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради за телефонами: 629-472 та 629-480.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.
Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34
Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.
10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28
День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression
Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09
Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.