Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 00:57:19

Заступник прокурора області у м. Новгород-Сіверську здійснив спільний прийом громадян із керівником органу державної влади

02.05.2018   13:36

На виконання ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» заступник прокурора області Ігор Юшин здійснив із виконувачем обов’язків голови районної державної адміністрації Русланом Веремієнком спільний прийом громадян у Новгород-Сіверському відділі Менської місцевої прокуратури.

Правом на особисте спілкування скористалися місцеві жителі, які звернулися з питань щодо правовідносин у сфері землекористування, спадкування, захисту майнових прав тощо.

Заявникам у межах повноважень роз’яснено компетенцію органів прокуратури, державної влади та органів місцевого самоврядування щодо ефективного вирішення порушених питань та право звернення до суду.

Одночасно заступником прокурора області на скарги щодо неналежного, на їх думку, стану слідства роз’яснено порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності слідчого чи прокурора під час досудового розслідування.

У питаннях, які потребують додаткового вивчення або перевірки, надано можливість письмового звернення.

Крім того, заступник прокурора області Ігор Юшин ознайомився з умовами тримання засуджених у Державній установі «Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31».

До прокурора також звернулося 6 засуджених (стосовно можливості скорочення строку відбування покарання у виді арешту та з інших питань застосування кримінально-виконавчого законодавства), яким надано відповідні роз’яснення.

Одночасно у ході відвідування оглянуто приміщення камер, територію установи з метою перевірки умов, в яких перебувають засуджені, стану їх медико-санітарного забезпечення.

Довідково: у Державній установі «Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31» відбувають покарання особи, засуджені до довічного позбавлення волі та до покарання у виді арешту.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

КП

КП "Зеленбуд" презентувало програму озеленення на 2021-2025 роки 20:34

Сьогодні, 3 серпня, на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств начальник КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради Артем Стах презентував Проект програми розвитку озеленення міста Чернігова на 2021-2025 роки, розроблений спеціалістами комунального підприємства.

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні 20:30

Фермерське господарство «Напорівське» із села Лукашівка Чернігівського району планує вирощувати картоплю на зрошенні, яке дозволяє отримувати удвічі вищий врожай, ніж на богарі.

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах 20:26

Силовики відпрацювали реагування на появу «порушників» у небі.

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти 20:20

У вівторок, 3 серпня до співробітників пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапих вихованців завітали учні комунального закладу "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради.

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни 20:10

Північним апеляційним господарським судом залишено без задоволення апеляційну скаргу суб’єкта господарювання на рішення Господарського суду Чернігівської області від 09.12.2020, яким задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури про визнання права власності на майно та його витребування на користь держави в особі Міністерства культури та інформаційної політики України.