Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 08:09:05

Заступник прокурора області у м. Новгород-Сіверську здійснив спільний прийом громадян із керівником органу державної влади

02.05.2018   13:36

На виконання ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» заступник прокурора області Ігор Юшин здійснив із виконувачем обов’язків голови районної державної адміністрації Русланом Веремієнком спільний прийом громадян у Новгород-Сіверському відділі Менської місцевої прокуратури.

Правом на особисте спілкування скористалися місцеві жителі, які звернулися з питань щодо правовідносин у сфері землекористування, спадкування, захисту майнових прав тощо.

Заявникам у межах повноважень роз’яснено компетенцію органів прокуратури, державної влади та органів місцевого самоврядування щодо ефективного вирішення порушених питань та право звернення до суду.

Одночасно заступником прокурора області на скарги щодо неналежного, на їх думку, стану слідства роз’яснено порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності слідчого чи прокурора під час досудового розслідування.

У питаннях, які потребують додаткового вивчення або перевірки, надано можливість письмового звернення.

Крім того, заступник прокурора області Ігор Юшин ознайомився з умовами тримання засуджених у Державній установі «Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31».

До прокурора також звернулося 6 засуджених (стосовно можливості скорочення строку відбування покарання у виді арешту та з інших питань застосування кримінально-виконавчого законодавства), яким надано відповідні роз’яснення.

Одночасно у ході відвідування оглянуто приміщення камер, територію установи з метою перевірки умов, в яких перебувають засуджені, стану їх медико-санітарного забезпечення.

Довідково: у Державній установі «Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31» відбувають покарання особи, засуджені до довічного позбавлення волі та до покарання у виді арешту.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.