Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 21:01:29

Прикордонники завадили незаконному вивезенню з України предметів старовини

02.05.2018   09:01

Співробітники прикордонного відомства спільно з представниками фіскальної служби завадили незаконному вивезенню з України предметів, що, ймовірно, мають історичну та культурну цінність.

Співробітники прикордонного відомства спільно з представниками фіскальної служби завадили незаконному вивезенню з України предметів, що, ймовірно, мають історичну та культурну цінність.

В пункт пропуску «Нові Яриловичі» на виїзд з України по смузі руху «зелений коридор» прибув автомобіль «Volkswagen» української реєстрації під керуванням нашого співвітчизника. Виходячи з оцінки та аналізу ризиків військовослужбовці Чернігівського загону ініціювали поглиблений огляд іномарки. Спільною міжвідомчою групою було виявлено у транспортному засобі 5 церковних книг датованих 1900 роком.

Крім того, прикордонники Сумського загону разом із працівниками митної служби під час оформлення автомобіля «Mitsubishi» російської реєстрації зафіксували у багажному відділенні старовинний самовар 1870 року виготовлення. Громадянин РФ прямував зазначеною іномаркою на виїзд з України  через пункт пропуску «Бачівськ».

Всі знайдені предмети вилучено представниками ДФС встановленим порядком та направлено на експертизу щодо встановлення історичної та культурної цінності.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини