Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 00:50:24

Ремонти дорожнього покриття з перекриттям руху по вул. Лісковицькій і вул. Музичній

02.05.2018   07:08Агенцiя

До уваги водіїв і пасажирів!

2-3 травня в м. Чернігові у зв’язку з проведенням ремонту дорожнього покриття вул. Лісковицької на ділянці від перехрестя з вул. Толстого до перехрестя з просп. Миру (колишнє Київське шосе) рух автотранспорту по вулиці Лісковицькій тимчасово призупиняється.

Автобуси міського маршруту № 7 «Вул. Єськова – міст р. Десна» тимчасово змінять свій рух, а саме – об’їзд ремонтної ділянки здійснюватимуть від перехрестя вул. Толстого з проспектом Миру далі – по проспекту Миру та Київському шосе до кінцевої зупинки «Старий вокзал».

Тимчасово не будуть обслуговуватись зупинки «Вул. Єлецька», «Фабрика лозових меблів», «Школа № 4», «Вул. Лісковицька», «Вул. Бланка», «Вул. Успенська».
 3-4 травня в м. Чернігові у зв’язку з проведенням ремонту дорожнього покриття по вул. Музичній на ділянці від перехрестя з вул. Толстого до перехрестя з вул. І. Мазепи рух автотранспорту по вулиці Музичній тимчасово призупиняється.

Автобуси міського маршруту № 35 «КСК – ЗАЗ» тимчасово змінять свій рух, а саме – об’їзд ремонтної ділянки у напрямку до кінцевої зупинки «ЗАЗ» здійснюватимуть від перехрестя вул. І. Мазепи з вул. Толстого далі по вул. І. Мазепи (без заїзду на вулиці Толстого, Промислова, Музична).

Тимчасово не будуть обслуговуватись зупинки «Нафтобаза», «Вул. Толстого», «Вул. Промислова».
Відповідне рішення про перекриття руху автотранспорту прийняте воконавчим комітетом Чернігівської міської ради на позачерговому засіданні 27 квітня.


Прес-служба Чернігівської міської ради за інф. міського управління транспорту та зв'язку

Останні новини Чернігівщини

КП

КП "Зеленбуд" презентувало програму озеленення на 2021-2025 роки 20:34

Сьогодні, 3 серпня, на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств начальник КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради Артем Стах презентував Проект програми розвитку озеленення міста Чернігова на 2021-2025 роки, розроблений спеціалістами комунального підприємства.

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні 20:30

Фермерське господарство «Напорівське» із села Лукашівка Чернігівського району планує вирощувати картоплю на зрошенні, яке дозволяє отримувати удвічі вищий врожай, ніж на богарі.

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах 20:26

Силовики відпрацювали реагування на появу «порушників» у небі.

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти 20:20

У вівторок, 3 серпня до співробітників пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапих вихованців завітали учні комунального закладу "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради.

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни 20:10

Північним апеляційним господарським судом залишено без задоволення апеляційну скаргу суб’єкта господарювання на рішення Господарського суду Чернігівської області від 09.12.2020, яким задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури про визнання права власності на майно та його витребування на користь держави в особі Міністерства культури та інформаційної політики України.