Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 23:20:10

За позовом прокурора припинено безоплатне використання землі

02.05.2018   06:56

Прокуратурою області у поточному році встановлено факт тривалого безоплатного використання одним з господарюючих суб’єктів земельної ділянки площею понад 74 га, що розташована в Козелецькому районі.

Незважаючи на те, що договір оренди землі укладено підприємством ще у лютому 2015 року, дотепер жодної копійки на користь місцевого бюджету не сплачено, чим порушено вимоги закону, інтереси держави та місцевої громади.

На усунення виявлених порушень прокурором пред’явлено до суду позов про розірвання договору оренди та стягнення заборгованості з орендної плати за землю.

Рішенням господарського суду від 24.04.2018 позов задоволено у повному обсязі, до місцевого бюджету стягнуто 244 тис. грн. Земельну ділянку вартістю понад 1,6 млн. грн. буде повернуто до державної власності.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

КП

КП "Зеленбуд" презентувало програму озеленення на 2021-2025 роки 20:34

Сьогодні, 3 серпня, на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств начальник КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради Артем Стах презентував Проект програми розвитку озеленення міста Чернігова на 2021-2025 роки, розроблений спеціалістами комунального підприємства.

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні 20:30

Фермерське господарство «Напорівське» із села Лукашівка Чернігівського району планує вирощувати картоплю на зрошенні, яке дозволяє отримувати удвічі вищий врожай, ніж на богарі.

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах 20:26

Силовики відпрацювали реагування на появу «порушників» у небі.

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти 20:20

У вівторок, 3 серпня до співробітників пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапих вихованців завітали учні комунального закладу "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради.

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни 20:10

Північним апеляційним господарським судом залишено без задоволення апеляційну скаргу суб’єкта господарювання на рішення Господарського суду Чернігівської області від 09.12.2020, яким задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури про визнання права власності на майно та його витребування на користь держави в особі Міністерства культури та інформаційної політики України.