Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 травня, 11:34:17

Поліція затримала грабіжників, які відібрали у аграріїв півтора центнера мінеральних добрив

02.05.2018   06:33

Кримінальна поліція Прилуцького відділу ГУНП в Чернігівській області затримала двох жителів Прилуччини, обґрунтовано підозрюваних у пограбуванні робітників агрофірми.

29 квітня по допомогу до поліції звернувся директор однієї з агрофірм Прилуцького району і повідомив, що невідомі особи у масках на полі відкрито заволоділи добривами підприємства.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Прилуцького відділу поліції та оперативники. Опитавши механізаторів, правоохоронці виїхали на перехоплення грабіжників.

В ході невідкладних розшукових заходів кримінальна поліція встановила місце перебування автомобіля та затримала зловмисників. Під час огляду автомобіля виявлено та вилучено мінеральні добрива.

В подальшому поліцейські з’ясували,  що житель одного з сіл району на власному автомобілі «Фіат Добло» разом із знайомим під’їхали на поле до працівників агрофірми, де відкрито заволоділи мінеральними добривами вагою близько 150кг.

Обох молодиків в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затримано та поміщено в ізолятора тимчасового тримання.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодекс у України (грабіж, вчинений за попередньою змовою групою осіб) - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.

Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини