Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 жовтня, 20:45:07

На Чернігівщині введено в експлуатацію 233 об'єкти житлового будівництва

26.04.2018   22:08Агенцiя

З початку поточного року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області введено в експлуатацію 233 об'єкти житлового будівництва загальною площею 43 тис. м², у тому числі 34 тис. – нового будівництва.

Загалом, за цей період Управлінням розглянуто 627 документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Серед них опрацьовано 312 повідомлень про початок виконання будівельних робіт на об'єкти житлової забудови громадян та технічно нескладні об'єкти будівництва незначного класу наслідків.

Зареєстровано 293 декларації про готовність об'єкта до експлуатації та видано 14 сертифікатів на закінчені будівництвом об'єкти середнього класу наслідків.

Прес-служба ДАБІ України

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 12 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 17:31

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Про старт опалювального сезону на Чернігівщині – на нараді в ОВА 16:41

Початок опалювального сезону – готовність і проблемні питання обговорили на онлайн-нараді в Чернігівській ОВА. Серед присутніх – начальник ОВА В’ячеслав Чаус і керівник АТ «Облтеплокомуненерго» у Чернігові Олексій Щербина.

Чернігівці можуть підготуватися до іспиту з ПДР безоплатно — як і де навчатися 16:18

У Чернігові стартує безкоштовний курс із правил дорожнього руху — містян готуватимуть до іспиту та вчитимуть безпеці на дорозі. Старт навчання у листопаді, набирають дві навчальні групи.

Хто сьогодні найбільш затребуваний у роботодавців Чернігівщини та чи є шанси знайти роботу у 60+? 15:35

Про це знають у обласній службі зайнятості.На сьогодні найбільше вакансій налічується у переробній промисловості, сільському господарстві, торгівлі, освіті, охороні здоров’я, державному управлінні й обороні.

Прокуратура вимагає повернути майновий комплекс ДП «Шабалинівський спиртовий завод» у державну власність 15:09

За результатами моніторингу прокурорами публічних баз веб-даних встановлено, що територіальним відділенням Фонду державного майна України проведено аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – єдиного майнового комплексу ДП «Шабалинівський спиртовий завод» та укладено з приватним товариством (переможцем аукціону) договір купівлі-продажу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини