Піротехніки ДСНС знищили 2 артилерійських снаряди
24 квітня до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло два повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів, зокрема 85-ти та 76-ти міліметрових артилерійських снарядів часів Другої Світової поблизу сіл Анисів та Дрімайлівка Чернігівського і Куликівського районів відповідно.
25 квітня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області боєприпаси о 13:05 та 15:50 були знищені у встановленому порядку за межами населених пунктів.
Під час додаткового обстеження прилеглих територій інших небезпечних предметів рятувальники не виявили
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression