На кордоні затримали чоловіка без документів
В ніч з п’ятниці на суботу, до відділу прикордонної служби «Добрянка» надійшла інформація про те, що на залізничній станції «Горностаївка» громадяни спостерігали невідомого чоловіка, який вирушив в бік державного кордону вздовж залізничної колії.
При перевірці інформації прикордонним нарядом на відстані 500 м від державного кордону виявлено та затримано невідомого чоловіка без документів.
В ході фільтраційних заходів затриманий заявив що є громадянином Білорусі, а паспорт нібито втрачено кілька років тому.
Наразі тривають заходи по встановленню особи затриманого.
Помічник начальника прикордонного загону- начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.