За вбивство під час розпиття алкогольних напоїв винуватого засуджено до 7 років позбавлення волі
Вироком Бобровицького районного суду місцевого жителя визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).
У судовому засіданні прокурором доведено, що у листопаді 2017 року обвинувачений, у ході розпиття алкогольних напоїв з односельцем за місцем його проживання у м. Носівка, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин наніс два удари ножем в область шиї.
У подальшому в результаті масивної крововтрати, яка настала внаслідок ушкодження великих кровоносних судин, у тому числі зовнішньої сонної артерії, потерпілий помер.
Врахувавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки вчиненого злочину, позитивної характеристики за місцем проживання раніше не судимого обвинуваченого, намагання врятувати життя потерпілого, визнання вини у повному обсязі суд призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.