Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 09:07:58

Акція за підтримки Станіслава Прокопенка "Перевір свою кров безкоштовно" триває

02.07.2012   14:03Агенцiя

Тільки за перший тиждень акції понад 500 мешканців Чернігова вже скористалися можливістю перевірити свою кров у клініко - діагностичній лабораторії європейського рівня "Леонардо - Чернігів", що відкрилася у приміщенні 3-ої міської лікарні.

Акція  за підтримки Станіслава Прокопенка

Акція за підтримки Станіслава Прокопенка "Перевір свою кров безкоштовно",

Павло Довганюк, співзасновник лабораторії "Леонардо - Чернігів".
Хочу підкреслити, що саме завдяки акції, яку підтримує Станіслав Миколайович Прокопенко, перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації, мешканці Чернігова з різним рівнем достатку отримали можливість безкоштовно зробити загальний аналіз крові на 22 показники.
Кожного дня  до нашої клініко-діагностичної  лабораторії звертається майже 80 чернігівців різного віку з різних районів міста. Люди усвідомлюють, що тільки завдяки якісній діагностиці можна виявити хворобу на ранній стадії і отримати правильне і ефективне лікування.
Сучасне автоматизоване обладнання лабораторії  дозволяє виконувати більше 1000 видів багаторівневих і складних досліджень. За одну добу обробляється  до 20000 зразків. Всі аналітичні висновки лабораторії достовірні й високоточні. Безпосередньо в клініко-діагностичній лабораторії "Леонардо-Чернігів" проводяться дослідження загального аналізу крові і сечі, аналізи на 200 видів алергенів, біохімічного аналізу крові, дослідження онкомаркерів, кардіомаркерів та гормонів щитовидної залози, що дуже актуально для Чернігівщини, населення якої постраждало від Чорнобильської катастрофи.

Григорій Соколов, 47 років (підприємець, кондитер)
Про акцію дізнався по телебаченню  і відразу вирішив скористатися такою можливістю, щоб знати справжній стан речей, бо,  як відомо - здоров'я за гроші не купиш. Сучасна лабораторія з обладнанням європейського рівня, необхідна для нашого міста і дуже гарна справа проведення  такої безкоштовної акції. Тому, дякую Станіславу Миколайовичу за таку допомогу.

Швидченко Людмила, 26 років, медсестра обласної стоматологічної поліклініки.
Моя мама прочитала  про проведення цієї акції з газети. Ми вирішили вдвох зробити аналізи крові. У наших медичних закладах загальний аналіз крові проводиться на 11 показників і обладнання та реактиви зовсім не такого рівня, який має лабораторія "Леонардо". Раніше, щоб обстежити себе на такому якісному рівні потрібно було їхати до Києва. А якщо порахувати вартість проїзду до столиці та додати суму за проведення аналізів, то далеко не кожний чернігівець міг би собі це дозволити. Хочу сказати, що турбота про здоров'я людей, безумовно, дуже необхідна справа і дуже приємно, що є такі небайдужі люди, як Станіслав Прокопенко.

Якименко Ніна Іванівна, 81 рік, пенсіонерка
До лабораторії приїхала разом з донькою. Дуже хочу здати аналізи крові, останнім часом неважно себе почуваю, вік такий, що маю цілий букет хвороб. Дочка сказала, що якість проведення аналізів у цій лабораторії дуже висока, тому вирішила скористатися цією можливістю, яку надав нам Станіслав Миколайович. Я пенсіонерка, кожну копійчину рахую і це дійсно гарна справа, для таких як я.  

Акція  за підтримки Станіслава Прокопенка "Перевір свою кров безкоштовно", яка проводиться у клініко-діагносичній лабораторії "Леонардо-Чернігів" триватиме до 22 липня.    
                                                                                            

Олена Крайнова
 

Останні новини Чернігівщини

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів 09:01

З початку року на Чернігівщині зафіксовано 743 пожежі в природних екологічних системах на більш ніж 2,3 тисячі гектарів. Головні причини їх виникнення — бездумне випалювання сухої рослинності та необережне поводження громадян з вогнем під час відпочинку й проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:50

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 9 квітня до 8:00 10 квітня 2020 року.

Судом призначено покарання жителю Чернігова за крадіжку телевізорів  у власної матері

Судом призначено покарання жителю Чернігова за крадіжку телевізорів у власної матері 08:36

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова 03.04.2020 місцевого мешканця визнано винним за крадіжку двох телевізорів у власної матері (ч. 2 ст. 185 КК України).

Прилуцька поліція притягнула до відповідальності порушника умов самоізоляції

Прилуцька поліція притягнула до відповідальності порушника умов самоізоляції 08:31

Прилучанин повернувся з-за кордону, але в порушення умов самоізоляції покинув домівку. Правоохоронці оперативно розшукали його та склали адміністративний протокол.