Судом задоволено позов прокурора про стягнення 70 тис. грн. збитків, завданих бюджету підрядною організацією під час будівництва школи
Господарським судом Київської області задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури в інтересах Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації про стягнення понад 70 тис. грн. збитків з будівельного компанії м. Славутич.

Встановлено, що господарюючий суб’єкт у грудні 2012 року під час будівництва школи у м. Носівка завищив вартість виконаних будівельних робіт, зокрема не у повному обсязі виконав роботи по облаштуванню під’їзду з пішохідними доріжками до навчального закладу.
Внаслідок таких дій державному бюджету завдано понад 70 тис. грн. збитків.
З метою захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства прокуратура звернулася до суду про відшкодування збитків, заподіяних неналежним виконанням договору підряду.
Рішенням суду позов задоволено у повному обсязі.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.