Поліцейські оперативно затримали викрадача автівки
Поліцейські Городнянського відділення поліції затримали зловмисника, який поцупив легковик у мешканця сусіднього села.
До чергової частини Городнянської поліції надійшло повідомлення від мешканця району, що він виявив зникнення свого автомобіля "ВАЗ-21099", який був припаркований біля подвір’я.
На місце пригоди черговий направив групу реагування патрульної поліції та слідчо-оперативну групу. Прибувши на виклик, правоохоронці опитали потерпілого, встановили всі прикмети автівки та розпочали пошуки. І вже за кілька годин зловмисника затримали. Ним виявився 35-річний мешканець сусіднього села. Викрадений автомобіль вилучено.
Поліцією відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом) - карається позбавленням волі від 3 до 5 років.
Слідство триває.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.