Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 14:17:05

Рівень води на водоймах Чернігівщини продовжує підвищуватися

20.04.2018   16:03Агенцiя

На великих річках області поширюється весняна повінь.

За даними УкрГідрометцентру, найближчими днями добова інтенсивність підвищення рівня води складатиме 4-10 сантиметрів на Верхньому Дніпрі, Десні, Сеймі з подальшим затопленням заплав та обтопленням територій і об'єктів. Це може призвести до порушення транспортного сполучення у Городнянському, Ріпкинському та Новгород-Сіверському районах.

На Дніпрі біля сіл Неданчичі та Дніпровське, Десні біля міста Новгород-Сіверський та села Морівськ, Снові біля міста Сновськ вода на заплаві. Зокрема, на Десні біля Новгорода-Сіверського, за прогнозами синоптиків, починається формування піку весняної повені: в найближчі 2-3 доби очікується проходження максимальних рівнів води. Наразі найвищий рівень води на Десні біля села Розльоти — 631 сантиметр над нулем посту.

Станом на 20 квітня на Десні біля Чернігова зафіксовано рівень води з відміткою 556 сантиметрів. Підвищення за добу склало один сантиметр.

Варто зазначити, що рівнем виходу води з Десни на заплави без шкоди житловим будівлям вважається 680 сантиметрів над нулем посту.

Більш детально з інформацією стосовно проходження водопілля на Чернігівщині можна ознайомитися на сайті Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації.

 
За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини