Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 05:11:47

Новгород-Сіверський район: рятувальники отримали нове аварійно-рятувальне обладнання

18.04.2018   07:12

17 квітня з нагоди Дня пожежної охорони рятувальники Новгород-Сіверського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області отримали нове аварійно-рятувальне обладнання.

Урочисте вручення відбулося за участі міського голови Олега Бондаренка, голови районної ради В’ячеслава Кауфмана та в.о. голови районної державної адміністрації Руслана Веремієнка, а також особового складу районного сектору.

Отримані 12 захисних шоломів будуть використовуватись надзвичайниками під час ліквідації пожеж, надзвичайних подій, а також допомоги населенню в різних екстрених ситуаціях.

Рятувальники висловили представникам органів влади слова вдячності за підтримку та допомогу в розвитку та вдосконаленню матеріально-технічної бази підрозділу.

У свою чергу керівництво району запевнило, що і в подальшому буде робити все можливе для більш оперативного та якісного виконання рятувальниками поставлених завдань.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини