Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 06:13:16

Фахівці ДСНС проводять перевірку торгівельно-розважального центру "Мегацентр"

17.04.2018   07:41

16 квітня з метою перевірки стану забезпечення законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки фахівці відділу запобігання надзвичайним ситуаціям та Чернігівського міського відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області за участі журналістів регіональних засобів масової інформації розпочали позапланову перевірку торгівельного центру "Мегацентр", що в м. Чернігові по проспекту Миру, 49.

Надзвичайники та журналісти перевірили стан забезпечення протипожежного захисту приміщень, відповідність шляхів евакуації, систем оповіщення та пожежогасіння, вогнегасників на відповідність нормативним актам з питань пожежної та техногенної безпеки.

Практично перевірено працездатність системи оповіщення відвідувачів та персоналу в разі виникнення пожежі, в результаті чого за сигналом персонал та відвідувачі закладу організовано покинули потенційно небезпечну територію.

Під час першого дня перевірки рятувальники звернули увагу відповідальних осіб на виявлені недоліки, зокрема автоматична пожежна сигналізація знаходиться в справному стані, але потребує переобладнання у відповідності до сучасних нормативних документів, допускається використання пошкоджених електророзеток, на шляхах евакуації допускається складування різних матеріалів, що зменшує їх нормативну ширину, вогнегасники в орендованих приміщенням потребують технічного обслуговування та перезарядки. По закінченню перевірки всі виявлені недоліки будуть викладені у відповідному акті для подальшого їх усунення. 


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини